Wszystkie nasze zajecia odbywają się w ramach czesnego. Oprócz zajęć dodatkowych,w Domku Misia realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego MEN

 

Zajęcia

przyrodniczo-ogrodnicze

 

Dzieci nie trzeba zachęcać do natury: miłość do niej mają we krwi. Na zajęciach przyrodniczo-ogrodniczych rozwijamy więc tylko tę pasję, która jest już w maluchach głęboko…zakorzeniona ;) Spędzamy czas na dworze, rozmawiamy o florze, o ochronie środowiska, sadzimy, plewimy i patrzymy, jak rośnie. A przy okazji rosną nasze serca!

 

 

Gimnastyka

 

 

Gimnastyka to WF dla malutkich: nie tylko pozbywamy się nadmiaru energii (a przynajmniej próbujemy!), ale i ćwiczymy dla zdrowia kręgosłupa, dla prawidłowego rozwoju i lepszej odporności. Zdrowa rywalizacja, ambicja i pokonywanie własnych barier to również coś, co dostajemy w pakiecie na gimnastyce. I właśnie dlatego warto w niej uczestniczyć! :)

 

 

Doświadczenia

 

Nasze doświadczenia to zabawa stworzona dla małych Einsteinów, Mózgów i Sheldonów, ale nie tylko - każdy wyniesie z niej coś fajnego. I to często dosłownie! ;) Na tych fascynujących zajęciach dowiemy się, co powstaje z czego, odkryjemy arkana chemii i fizyki oraz przeprowadzimy pierwsze w życiu eksperymenty. Spokojnie, nie na ludziach! ;)

 

 

Zajęcia kulinarne

 

Zajęcia kulinarne w Domku Misia to nie tylko pierwszy krok w karierze wszystkich przyszłych Master Chefów czy Gordonów Ramsay’ów - to również remedium na niejadka, próbowanie nowych smaków, budowanie zdrowych nawyków żywieniowych i zabawa, przy której nikt nie liczy czasu. A wy, drodzy rodzice, zyskujecie małego pomocnika w kuchni ;)

 

 

Zajęcia plastyczno-konstrukcyjne

 

Zajęcia plastyczno-konstrukcyjne to zabawa pełnymi rączkami! Tworzymy, składamy, budujemy modele i tworzymy artystyczne arcydzieła - wiele z nich trafia potem w ręce dumnych rodziców i ląduje na półce w pokoju albo do skrzyneczki wspomnień :) Zapraszamy na zajęcia plastyczno-konstrukcyjne w Domku Misia. Tu powstają rzeczy wielkie!

 

 

Dogoterapia

 

Zajęcia z psiakami cieszą się ogromną popularnością wśród naszych podopiecznych. Nic w tym dziwnego: któż nie chciałby bez końca zaglądać w głębię psich oczu, przytulać się do tych uroczych łapek i mokrych nosków? Kto, no kto? No każdy przecież! Zwierzęce towarzystwo przy okazji uczy i pomaga w rozwoju. I to w futerkowej atmosferze ;)

 

 

Rytmika

 

Rytmika, proszę Państwa, to nie jest jakieś tam podrygiwanie nóżką i machanie rączkami w rytm muzyki.
To zajęcia, które odkrywają przed Maluchami muzyczne arkana, kreują gust artystyczny, uczą i rozwijają wyobraźnię. To podstawa, elementarne zajęcia dla każdego dziecka, którą w Domku Misia po prostu uwielbiamy!

 

 

Angielski

 

Im wcześniej, tym lepiej - a już szczególnie z językami. Angielski to przecież podstawa, a dzieci w Domku Misia łapią ten język w mig. I to nawet bez specjalnej zachęty! :) Co ważne, nie uczymy tylko kolorów i zwierzątek: stawiamy na mówienie, tak ważne, żeby oswoić się z nowym językiem. I to daje efekty, które po prostu…słychać!

 

 

Sensoplastyka

 

Sensoplastyka w Domku Misia powinna mieć oznaczenie „Nie próbujcie tego w domu” - bałagan, jaki zostaje po tych zajęciach, niejedną mamę doprowadziłby do załamania nerwowego ;) Rozwijamy się twórczo, porównujemy różne faktury, kolory, wzory i bawimy doskonale! Później zaś uczymy się sprzątać. Przynajmniej odrobinkę :)

Domek-Misia_rosliny_na_oknie
Domek-Misia_gimnastyka
Domek-Misia_doswiadczenia
Domek-Misia_zajecia z dogoterapii
Domek-Misia_sensoryka

Punkt Przedszkolny

Domek Misia

Przy Bażantarni 2/7 

02-793 Warszawa

Domek-Misia-logo

przedszkole@

domekmisia.pl

Domek-Misia_dom
Domek-Misia_telefon
Domek-Misia_koperta

KONTAKT

MENU

O nas

Strona główna

Galeria

Kontakt

Zajęcia

Cennik

607 943 818

Strona Główna