Domek Misia to przedszkole,
w którym dzieci mogą być sobą

 

Każdy z nas miał swojego misia. Starego, zmiętolonego
i doświadczonego przez życie, ale dla nas zawsze najpiękniejszego, tego jedynego, najważniejszego. Tylko dzięki niemu mogliśmy zasnąć, wcześniej troskliwie

otulając go kołdrą i pilnując, żeby nie zmarzł. Milczący, ale świetny słuchacz, niezbyt ruchliwy, ale za to bardzo, bardzo pluszowy - to do niego się przytulaliśmy, zawsze wtedy, kiedy było nam źle.

Miś to nasz pierwszy przyjaciel.

 

 

W naszym przedszkolu Miś to alegoria bezpieczeństwa
i dziecięcego spojrzenia na świat. Pilnujemy, aby dzieci w naszej placówce mogłyby być przede wszystkim sobą - ze swoim błyskiem w oku, nieskrępowaną wyobraźnią
i dziecięcym spojrzeniem na świat.

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasze Zabawy

Lubimy się w naturze

 

Nasza placówka jest otoczona pięknym ogrodem. To nie oznacza tylko codziennych spacerów, ale i całe zajęcia na świeżym powietrzu, prace ogrodnicze i wiele, wiele godzin spędzonych na zabawiena zewnątrz i podziwianiu natury. I to przez cały rok!

 

 

Stawiamy na samodzielność

 

Pod czujnym okiem opiekunów, dzieci stawiają pierwsze kroki w stronę samodzielności. Dzięki mieszanym grupom świetnie uczą się od siebie nawzajem: nie tylko szybciej mówią, ale i wyrabiają w sobie wiele innych cech, takich jak opiekuńczość czy umiejętność dzielenia się z innymi. I to jest wspaniałe!

 

Współpracujemy z rodzicami

 

Rodzic w Domku Misia to nie intruz. To nie Klient. Ani petent, którego trzeba odsyłać z kwitkiem. Współpracujemy z rodzicami przez cały czas: poczynając od adaptacji, aż do ostatnich dni przed szkołą. Uwagi rodziców są dla nas bardzo ważne i pozwalają nam się rozwijać.

 

Dodatkowe zajęcia

 

Stawiamy na harmonijny rozwój. Różnorodne zajęcia to nie tylko świetny sposób na spędzanie wolnego czasu w gronie rówieśników, ale i okazja do poznania świata - z każdej jego strony. Angielski, sensoplastyka, dogoterapia, zajęcia konstrukcyjne? Zapraszamy do Domku Misia!

 

Idziemy z duchem czasu

 

Nowoczesna, zdrowa i ekologiczna kuchnia, zajęcia z elementami techniki Montessori, przebywanie cały dzień na dworze - w Domku Misia cały czas się rozwijamy i idziemy w stronę oczekiwań rodziców. Wiemy, że to dla Was ważne. W końcu oddajecie nam pod opiekę najważniejsze osoby w Waszym życiu!

 

 

Kadra, która robi to, co kocha

 

W przedszkolu nie ma miejsca dla osób, które nie wykonują swojej pracy z powołania. Tu potrzeba ogromnego serca, ogromnej cierpliwości i tego czegoś, co sprawia, że dzieci czują do Ciebie zaufanie. To podstawa w Domku Misia, a o naszym systemie rekrutacji pracowników krążą już chyba legendy ;)

 

 

 

 

 

Domek-Misia_przedszkole_dzieci

Punkt Przedszkolny

Domek Misia

Przy Bażantarni 2/7 

02-793 Warszawa

Domek-Misia-logo

przedszkole@

domekmisia.pl

Domek-Misia_dom
Domek-Misia_telefon
Domek-Misia_koperta

KONTAKT

MENU

O nas

Strona główna

Galeria

Kontakt

Zajęcia

Cennik

607 943 818

Strona Główna